Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 08.05.2011, 23:24
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Poznań jest cieniutki. Wygrywa coś od czasu do czasu. Ale pomysłu w ich grze nie ma żadnego, także zawodnicy przeciętni. Poza kilkoma wzlotami są typowymi rzemieślnikami. Bez trenera,a Bakero ciężko za takiego uznać nic nowego na nas nie wymyślą.

Mamy jedną opcję, która czyni nas mocnymi. Melikson robi dla nas nieprawdopodobną różnicę. W naszej lidze nigdy nie grał zawodnik o takich umiejętnościach. Strasznie wysoko Valcx postawił sobie poprzeczkę, ciężko będzie mu teraz sprowadzić zawodnika, który tak zdominuje swoją pozycję w lidze. Meliskon wykracza poza standardy naszej ligi.

Dzisiejszy mecz pokazał nam tak naprawdę ile potrafi ta drużyna. Wg mnie mogą wiele, bardzo wiele, a bramka Sivakova pokazała jakie w nich tkwią możliwości. Żeby tak uderzyć trzeba mieć mega pewność siebie i swoich możliwości. I to strzela rezerwowy, z którego nie jest zadowolony trener. Piękna sprawa.

Ciężko będzie Poznaniowi coś nam przeciwstawić. Wiem,że to brzmi dość pewnie ale bardziej obawiam się spotkań późniejszych niż tego najbliższego.
Musisz pamiętać że Lech to drużyna wyjątkowo nierówna i chimeryczna grająca która jeśli się "zepnie" jest bardzo groźna IMHO Lech jest faworytem spotkania tak chłodno patrząc. Sam jestem ciekawy bo ten pojedynek pokarze czy mamy czegokolwiek szukać w Europie.

Pamiętajcie że w zeszłym roku też mieliśmy świętować mistrza na Cracovii.

Tyle logicznego bełkotu w sercu czuję że będzie 2-1 dla nas po świetnym meczu