Gwiaździsty napisał(a):

|
Do zorientowanych warszawiaków - Jaka jest szansa aby Maciek w nastepnym sezonie dalej spełniał swoje marzenia ?
|
Tego co siedzi w głowie Waltera to nikt nie ogarnia. Skoro tyle lat trzyma w tym klubie Mik_asa to dlaczego nie miałby trzymać Skorży.