Dr.Joint napisał(a):

Może mi ktoś wyjaśnic jaka jest sytuacja cracovi?
Zakładamy że:
- My wygrywamy z Lechem, Polonia B wygrywa z Ksc
Następna kolejka:
-My wygrywamy z cracovia, Polonia B wygrywa
Jest szansa że na derbach my zapewnimy sobie mistrza, a cracovia spadek?
|
No ba! To przysłowiowe gwoździe do trumny
