Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12043
Stary 08.05.2011, 19:32
Dr.Joint napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś wyjaśnic jaka jest sytuacja cracovi?
Zakładamy że:
- My wygrywamy z Lechem, Polonia B wygrywa z Ksc
Następna kolejka:
-My wygrywamy z cracovia, Polonia B wygrywa
Jest szansa że na derbach my zapewnimy sobie mistrza, a cracovia spadek?
No ba! To przysłowiowe gwoździe do trumny
Odpowiedz cytując