Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
12013
08.05.2011, 12:17
Panowie Panowie nie ma co sie jarać ostatnie wyniki Jagi nie sa przypadkiem wszystko jest juz ustalone, Legia dostała puchar a podium to : 1. Wisła 2. Lech 3. Lechia., na układy nie da rady, pzdr.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku