Titto napisał(a):

Dokładnie. Mistrzostwo zdobyte nawet w brzydkim stylu musi cieszyć.
Wiadomo, w przypadku mistrzostwa:
- Dopisujemy sobie 13 mistrzostwo i gonimy w tej klasyfikacji Górnika i Ruch Chorzów (14 tytułów mistrzowskich)
- Mamy dodatkowe pieniądze za tytuł mistrzowski. Co daje więcej kasy na transfery. Wzmocnienia na kilku pozycjach zwiększają szansę na "ugranie" czegoś w pucharach. Mimo wszystko w to wierze. Amica nie miała w zeszłym sezonie dużo lepszego składu od naszego składu w sezonie 2010/2011, a coś w tych pucharach ugrała...
|
Mistrzostwo daje większą szansę na to, że Boguś sypnie groszem na transfery, bo bez tego to my długo w pucharach nie pogramy.