Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11943
Stary 07.05.2011, 19:37
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego tylko Mistrz sie liczy,jesli baty w pucharach sa pewne,to przynajmniej miejmy satysfakcje z Mistrzostwa
Dokładnie. Mistrzostwo zdobyte nawet w brzydkim stylu musi cieszyć.
Wiadomo, w przypadku mistrzostwa:
- Dopisujemy sobie 13 mistrzostwo i gonimy w tej klasyfikacji Górnika i Ruch Chorzów (14 tytułów mistrzowskich)
- Mamy dodatkowe pieniądze za tytuł mistrzowski. Co daje więcej kasy na transfery. Wzmocnienia na kilku pozycjach zwiększają szansę na "ugranie" czegoś w pucharach. Mimo wszystko w to wierze. Amica nie miała w zeszłym sezonie dużo lepszego składu od naszego składu w sezonie 2010/2011, a coś w tych pucharach ugrała...
Odpowiedz cytując