Baala napisał(a):

Spadek to miał po Kasperczaku zacznijmy od tego...
Jeśli chodzi czy coś mam do Maaskanta to nie, raczej do tych wszystkich co bez krytycznie wpatrują się w niego jak w obraz. Ja w przeciwieństwie do innych to będę go rozliczał za cały sezon, teraz to mogę jedynie powiedzieć że skompromitował się w PP bo te rozgrywki sie już skończyły. Ligi narazie nie oceniam bo trwa dalej i nie wpadam w panike po dwóch porażkach ale także nie wpadam w zachwyt po kilku bardzo szczęśliwych zwycięstwach i kilku fajniusich wywiadach.
Co do tego co napisałem wyżej to przeciez sama prawda. Maaskant to kandydat na trenera z sukcesami. Skorża to już trener z sukcesami czy się to komuś podoba czy nie. Zresztą Maciek też miał rozbitą drużynę jak przychodził. Ja to pisze od początku pracy Maaskanta to trener z wieloma zaletami, ale też taki co posiada sporo mocnych wad i trzeba o nich pisać przed tym jak w ważnym momencie wyjdą na światło dzienne, a nie po.
|
Nie żartuj z Kasperczakiem bo szkoda się śmiać z starszego pana co dał się wepchnąć na pole minowe po złotoustym ( choć powinien wiedzieć że już się skończyła jego wersja piłki )
Co do patrzenia w obraz to zgoda, chociaż przy skorżofilstwu ( nie wiem czy obejmuje Cię to schorzenie) to pare ciepłych słów w strone gościa co się stara to chyba nie taka zgroza ? ( to samo z miłymi wywiadami ja osobiście RM lubie posłuchac przynajmniej jest o piłce )
Co do ocen po sezonie to pełna zgoda. Zrobię tak samo uwzględniając to że wziął rozbity zespół bez przygotowania w trakcie rundy w nowych realiach..... i szampan będzie smakował jeszcze lepiej.