dynek.pl napisał(a):

Nieche mi sie rozpisywac ale EURO to trzecia co do wielkosci impreza na swiecie kiedy przez miesiac caly swiat bedzie
patrzyl/interesowal sie naszym krajem - gigantyczna promocja kraju. Mam nadzieje, ze bede mogl byc wtedy dumny
z bycia Polakiem, a kto ma to w dupie to wg. mnie ma tez w dupe Polske.
|
To idź na dowolny dworzec, lotnisko, przejedź się z Wrocławia do Poznania i oceń czy jest z czego być dumnym. Bo być dumnym z tego że ktoś nie odpali racy może być tylko zmanipulowany leming. Cudak będzie walczył z wulgaryzmami na stadionach, a słodkie wyp......alaj można na co dzień usłyszeć w jego rzadowych ławach. Nie wierzysz ? Zapytaj min. Fedak. Rudy to nie zwyczajny matoł to rasowy POmatoł. Takiemu nie wytłumaczysz.