Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2400
Stary 07.05.2011, 10:16
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Nieche mi sie rozpisywac ale EURO to trzecia co do wielkosci impreza na swiecie kiedy przez miesiac caly swiat bedzie
patrzyl/interesowal sie naszym krajem - gigantyczna promocja kraju. Mam nadzieje, ze bede mogl byc wtedy dumny
z bycia Polakiem, a kto ma to w dupie to wg. mnie ma tez w dupe Polske.
Tylko slepy z klapkami na oczach nie widzi jak duzo juz nam dalo euro (oczywiscie moglo/powinno dac wiecej).
Pozostanmy tylko przy tych stadionach ale to one nakrecaja cala koninkture dla ligi (przychodzą tacy zawodnicy
jak Genkow, Melikson, Hubnik, taki postacie jak Valckx zaczynaja u nas pracować i wszyscy podają to euro jako
powód i, że z tego powodu nasza pilka jest na fali wznoszącej). Nie wierze, ze bez euro powstaly by u nas takie
obiekty jak powstają. Te 4 glowne obiekty, ktore powstaly zmusily samorządy innych miast do dzialania, żeby nie
zostać w tyle.
I nie zmienią tego 2 mecze rozegrane bez publiczności.

@studio: fajnie bylo goscic Juventus czy Man City na Bulgarskiej czy miales to w dupie ? gdyby nie to euro to kto
wie czy Twoj leszek nie rozgrywalby tych meczy w Berlinie czy innym Cottbus.
Przebudowę stadionu w Poznaniu rozpoczęto przed decyzją o euro. Po niej zmienili projekt i wybudowali tego potwora. Bez euro może mieliby stadion dostosowany do swoich potrzeb, a nie moloch na ponad 40 tysięcy,w sytuacji gdy stadion na 30 byłby jak najbardziej wystarczający. To samo Lechia i Śląsk. Pobudowali stadiony na 4 mecze w 2012 roku...
Odpowiedz cytując