Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2343
Stary 05.05.2011, 21:23
zabsko napisał(a):Wyświetl post
No prosze, tak bardzo nielubiana przez większość z Was GW dała wspomniany wyżej wywiad z prof. Płatek jako główną wiadomość na gazeta.pl:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._stwarzac.html
Dajesz się łapać na pozory tzw. obiektywności. Tak samo robiły nawet reżimowe gazety z czasów komunistycznych. 99 % jazdy po wrogach systemu i jeden wywiadzik z osobą zblizoną do dysydentów. Stara ubecko-dziennikarska metoda. W nastepnych dniach ten szmatławiec przykryje jej wywiad opiniami tzw. użytecznych idiotów, którzy przy okazji pojeżdżą po niej.
Od jutra ta odważna kobieta zacznie mieć problemy w pracy. Najpierw dywanik u rektora, potem Ministerstwo Oświaty też jej nie da pożyć.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 05.05.2011 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując