Karherop napisał(a):

|
Niestety , ale obowiązuje coś takiego jak masowa odpowiedzialność za grzechy jednostek . Każdy na pewno się z tym spotkał i wie że choć nie jest to sprawiedliwe to poniekąd jest lekcją dla wszystkkich .
|

O ....a, od kiedy to komuna wróciła?