maxim napisał(a):

|
Wydaje mi się, że napinka- bo stadion jeszcze nie oddany- niepotrzebna. Po co nam stadion oddany? Pewnie byłoby miło. ale w kwestii 25, 30 tysięcy czy kompletu to się rozczarujemy. Wtedy będzie płacz, że stadion wypełniony w połowie żle wygląda. Albo, że derby, a tu tylko 25 tysięcy. Niech sobie będzie jak jest, niech go budują, remontują od razu i po tych remontach niech zalepiają dziury.
|
To może wogóle go nie oddawać tylko grać przy 2 trybunach?
A że szatnie mamy w kontenerach ,że nie działają telebimy, że być może europejskich pucharów,a napewno Lecha czy derbów nie ogladnie kilka tysięcy widzów i klub straci sporo kasy to nic nie znaczący pikuś