Bilet na mecze zwykłe dla FC to 19 zł (dla osób z Krakowa 25 zł). Takie same ceny jeśli chodzi o mecze topowe, ta sama równowaga. (mowa o trybunie G).
Wiele FC robi składki u siebie na graffiti czy na "kto kocha to wierzy.." , należy zaznaczyć że nie jest to odgórny zakaz tylko inicjatywa danego FC, więc nawet nie wychodzą na czysto. A gdzie przejazd itd..
Pod stadionem ktoś gania z biletami dla FC, tyle że wielu nie spogląda na cenę tam widniejącą , więc albo chcesz dać o 10 zł więcej albo chcesz kupić za normalną cenę. To już każdego z osobna sprawa. Co nie zmienia faktu że praktycznie sprzedający wychodzi bez zarobku, chcąc nie wliczać składki + przejazd (...).
Zaznaczam że mowa ciągle o
sektorze G.
bondTSW napisał(a):

Proszę? Co to znaczy, takie same ceny na mecze topowe? (z tą równowagą to już bardziej OK)
|
Nie chodzi przecież o to że 19 zł też na topowe mecze, tylko dodać swoje dla FC i odjąć od biletów dla Krakusów i wyjdzie ta sama równowaga / różnica / przepaść itd (..) Kto miał zrozumieć, to zrozumiał..