Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4745
Stary 04.05.2011, 19:28
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim chodzi mi o to, czy da się kupić bilety ulgowe bez legitymacji studenckich? Tak jak pisałem, znajomi mieszkają za daleko od Krakowa żebym mógł mieć ich legitymacje studenckie.

Sprawa wygląda następująco:

Od tego chwalenia na forum pojawił się problem, z tym kupowaniem bez legitymacji ulgowych biletów sam się o tym przekonałem. To zależy też na kogo trafisz w kasie i jaki dzień będzie miał Pan/i sprzedająca wejściówki.

Więc lepiej się zaopatrzyć w legitymację przed pójściem po bilety, ale jak mówisz, że mieszkają daleko to może być problem, szczerze mówiąc nie wiem czy przykładowo skan legitymacji byłby brany pod uwagę - to mogłoby być jakieś rozwiązanie ale nie wiem jak to działa w praktyce.
Więc nie chce wprowadzać w błąd.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując