Siemion napisał(a):

|
Przede wszystkim chodzi mi o to, czy da się kupić bilety ulgowe bez legitymacji studenckich? Tak jak pisałem, znajomi mieszkają za daleko od Krakowa żebym mógł mieć ich legitymacje studenckie.
|
Sprawa wygląda następująco:
Od tego chwalenia na forum pojawił się problem, z tym kupowaniem bez legitymacji ulgowych biletów sam się o tym przekonałem. To zależy też na kogo trafisz w kasie i jaki dzień będzie miał Pan/i sprzedająca wejściówki.
Więc lepiej się zaopatrzyć w legitymację przed pójściem po bilety, ale jak mówisz, że mieszkają daleko to może być problem, szczerze mówiąc nie wiem czy przykładowo skan legitymacji byłby brany pod uwagę - to mogłoby być jakieś rozwiązanie ale nie wiem jak to działa w praktyce.
Więc nie chce wprowadzać w błąd.