Siemion napisał(a):

|
Przede wszystkim chodzi mi o to, czy da się kupić bilety ulgowe bez legitymacji studenckich? Tak jak pisałem, znajomi mieszkają za daleko od Krakowa żebym mógł mieć ich legitymacje studenckie.
|
Ja kupowalem tak juz pare razy. Da sie, ale maja miec legitki przy wejsciu.