Mila napisał(a):

Zastanowienie sie nad ta odpowiedzia zajelo by zde cydowanie mniej czasu niz pisanie tego posta... bo gdybys odrobine pomyslal to bys nie pisal takich glupot... a Czy w najblizszym czasie mamy mecz ze Slaskiem ? NIE wiec skad pomysl zebysmy mieli im udostepniac jakas specjalna pule? Maja taka sama mozliwosc kupienia biletow jak inni... na miejscu
|
Jak oni graja u nas mecz to tymbardziej nie ma biletow dla nich poniewaz we wroclawiu maja zapisy i tam kupuja bilety. Kiedy my jedziemy tam na mecz zawsze chlopaki ogarniaja bilety ze stowarzyszenia...
Wiec pomysl co jest normalne a co nie!!! W takim wypadku sam bede musial im ogarnac te bilety ale widze ze to raczej nierealne poniewaz ustawila sie kolejka piknikow!!!