Wyświetl pojedynczy post
maxim
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18356
Stary 04.05.2011, 18:02
Wydaje mi się, że napinka- bo stadion jeszcze nie oddany- niepotrzebna. Po co nam stadion oddany? Pewnie byłoby miło. ale w kwestii 25, 30 tysięcy czy kompletu to się rozczarujemy. Wtedy będzie płacz, że stadion wypełniony w połowie żle wygląda. Albo, że derby, a tu tylko 25 tysięcy. Niech sobie będzie jak jest, niech go budują, remontują od razu i po tych remontach niech zalepiają dziury.
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez maxim : 04.05.2011 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując