Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2187
Stary 04.05.2011, 15:54
zdzichu411 napisał(a):Wyświetl post
proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=G3YkM...layer_embedded

w 5:00, ogólnie oglądnij całość, reszta broniących te bydło także.

i tak, ręcze za tego reportera, wyobraź sobie. na przyszlość chociaż oglądajcie co się dzieje na tych meczach a potem wnoście swoje kumate komentarze o tym jak wszyscy są przesiąknięci gW.
nie opieram swojej wiedzy na filmikach z YT,wiec wybacz.

na wstępie zaznaczę : Nie bronie TYCH ludzi,ale też nie jestem od ich oceniania.

ile ludzi najebało tego chłopa z TVP ? jeden z 5.000
Podaje Ci przykład ; Podobno jeden z Naszych kibicow pobił po meczu PIŁKARZA ARKI. Nie obiektywa tylko piłkarza druzyny przeciwnej.
I z racji ze za chłopa ręczysz, dajesz sobie obciąć ręke za to ze ten fotoreporter nie zrobił NIC za co jakiś tam .......nięty kibic Lecha go kopnął ? W sensie, nie robił twarzówek ani nic, w ogole przypadkowo był na meczu.

zdzichu zadam Ci pytanie : Czy kieydkolwiek byłes na R22 na fecie mistrzowskiej? Jeśli tak to czy zachowywałes sie jak bydło ,czyli My kibice czy też nie?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 04.05.2011 o godz. 15:56.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując