zdzichu411 napisał(a):

proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=G3YkM...layer_embedded
w 5:00, ogólnie oglądnij całość, reszta broniących te bydło także.
i tak, ręcze za tego reportera, wyobraź sobie. na przyszlość chociaż oglądajcie co się dzieje na tych meczach a potem wnoście swoje kumate komentarze o tym jak wszyscy są przesiąknięci gW.
|
nie opieram swojej wiedzy na filmikach z YT,wiec wybacz.
na wstępie zaznaczę : Nie bronie TYCH ludzi,ale też nie jestem od ich oceniania.
ile ludzi najebało tego chłopa z TVP ? jeden z 5.000
Podaje Ci przykład ; Podobno jeden z Naszych kibicow pobił po meczu PIŁKARZA ARKI. Nie obiektywa tylko piłkarza druzyny przeciwnej.
I z racji ze za chłopa ręczysz, dajesz sobie obciąć ręke za to ze ten fotoreporter nie zrobił NIC za co jakiś tam .......nięty kibic Lecha go kopnął ? W sensie, nie robił twarzówek ani nic, w ogole przypadkowo był na meczu.
zdzichu zadam Ci pytanie : Czy kieydkolwiek byłes na R22 na fecie mistrzowskiej? Jeśli tak to czy zachowywałes sie jak bydło ,czyli My kibice czy też nie?