Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9241
Stary 04.05.2011, 11:13
mee napisał(a):Wyświetl post
Czy Kiełb jest w jakiś sposób do wyjęcia z Lecha? Gość ma wszystko: zwód, minięcie, szybkość, wzrost, strzał, taki Siwaków wygląda przy nim dosyć marnie...
O takich rzeczach to w tym temacie "Gdybym był....."

O Kiełbie to ja pisałem kiedy jeszcze grał w Koronie i kiedy przez pewien czas był za darmo zanim nie przedłużył z Koroną umowy. Po czym za 300 tysięcy euro poszedł do Lecha.

Owszem potencjał ma, ale Lech nie kupił go żeby odsprzedać za podobną kasę, ale żeby wylansować w Europie i odsprzedać z zyskiem za grubą kasę. Teraz się nie udało, bo Kiełb albo leczył kontuzję, albo był bez formy i rozegrał tylko kilka dobrych meczy. Ale jak tą formę ustabilizuje to go opchną na Zachód za kasę powyżej naszych możliwości.

Temat już nieaktualny.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując