mee napisał(a):

|
Czy Kiełb jest w jakiś sposób do wyjęcia z Lecha? Gość ma wszystko: zwód, minięcie, szybkość, wzrost, strzał, taki Siwaków wygląda przy nim dosyć marnie...
|
O takich rzeczach to w tym temacie "Gdybym był....."
O Kiełbie to ja pisałem kiedy jeszcze grał w Koronie i kiedy przez pewien czas był za darmo zanim nie przedłużył z Koroną umowy. Po czym za 300 tysięcy euro poszedł do Lecha.
Owszem potencjał ma, ale Lech nie kupił go żeby odsprzedać za podobną kasę, ale żeby wylansować w Europie i odsprzedać z zyskiem za grubą kasę. Teraz się nie udało, bo Kiełb albo leczył kontuzję, albo był bez formy i rozegrał tylko kilka dobrych meczy. Ale jak tą formę ustabilizuje to go opchną na Zachód za kasę powyżej naszych możliwości.
Temat już nieaktualny.