Niekonik napisał(a):

|
witam... bede mial 5 gosci z wroclawia na derby. Czy nasze Stowarzyszenie posiada jakas pule biletow dla zgód?
|
Zastanowienie sie nad ta odpowiedzia zajelo by zde cydowanie mniej czasu niz pisanie tego posta... bo gdybys odrobine pomyslal to bys nie pisal takich glupot... a Czy w najblizszym czasie mamy mecz ze Slaskiem

? NIE wiec skad pomysl zebysmy mieli im udostepniac jakas specjalna pule? Maja taka sama mozliwosc kupienia biletow jak inni... na miejscu