Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 03.05.2011, 20:36
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
witam... bede mial 5 gosci z wroclawia na derby. Czy nasze Stowarzyszenie posiada jakas pule biletow dla zgód?
Zastanowienie sie nad ta odpowiedzia zajelo by zde cydowanie mniej czasu niz pisanie tego posta... bo gdybys odrobine pomyslal to bys nie pisal takich glupot... a Czy w najblizszym czasie mamy mecz ze Slaskiem? NIE wiec skad pomysl zebysmy mieli im udostepniac jakas specjalna pule? Maja taka sama mozliwosc kupienia biletow jak inni... na miejscu
Odpowiedz cytując