Smyrgu napisał(a):

|
gdybym mial takie kontakty jak Stan i kase taka jak Bogus to w tym sezonie sciagnalbym Clarennce'a Seedorfa z AC Milan...sportowo i marketingowo bym na tym zarobil...a konkurencje z holandii zostawilbym Stanowi i Robertowi , oni by to zalatwili
|
Teraz to walnąłeś...

1) Dlaczego Seedorf miałby opuszczać Milan na rzecz Wisły?
2) Wiesz ile za sezon chciałby Clarennce?