Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9198
Stary 02.05.2011, 21:14
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
gdybym mial takie kontakty jak Stan i kase taka jak Bogus to w tym sezonie sciagnalbym Clarennce'a Seedorfa z AC Milan...sportowo i marketingowo bym na tym zarobil...a konkurencje z holandii zostawilbym Stanowi i Robertowi , oni by to zalatwili
Teraz to walnąłeś...
1) Dlaczego Seedorf miałby opuszczać Milan na rzecz Wisły?
2) Wiesz ile za sezon chciałby Clarennce?
Odpowiedz cytując