Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18332
Stary 02.05.2011, 19:27
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Deszcze nie spada w linii prostej i logicznym jest że dolne trybuny będą zalewane. Wystarczy lekki powiew wiatru.
Jestem inżynierem i zdaję sobie z tego sprawę. Stałem na G1 i ewidentnie na mnie kapało z dachu, ba na ludzi obok też. A potem jeszcze nie wiadomo skąd po nogami wzięła się ogromna kałuża. Jak już wydajemy tyle pieniędzy to chyba nie po to żeby ciekło z dach
Odpowiedz cytując