Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3867
Stary 02.05.2011, 08:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale już w meczu ze Śląskiem jego zmiana była jedyną udaną Maaskanta. Biegał i walczył.
Tak, wszedł pod koniec meczu na wymęczony i rozbity Bełchatów - atakował go ktoś w ogóle?

koniak napisał(a):Wyświetl post
Kto w dwumeczu z Podbeskidziem pokazał, że jest warty gry w Tej drużynie ?
Jak grała trójka Melikson-Mały-Genkov, to PBB nie było w stanie linii środkowej przekroczyć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.05.2011 o godz. 08:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując