koniak napisał(a):

Skup się, bo zadam Ci ważne pytanie:
Kto w dwumeczu z Podbeskidziem pokazał, że jest warty gry w Tej drużynie ?
|
weź pod uwagę fakt że z tego dwumeczu 70% pierwszego sładu miało pewne miejsce a pozostali dostali szanse żeby się pokazać. I jak na przykład ta większość pokazywała ile daje drużynie chociaż w lidze, to pozostali jak Garguła czy Rios dostając szanse gry, wyszli na boisko jak by im się nie chciało, a powinni tyrać za trzech chcąc coś udowodnić trenerowi. Tak przynajmniej robi piłkarz z ambicjami.