Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3858
Stary 01.05.2011, 20:38
koniak napisał(a):Wyświetl post
Skup się, bo zadam Ci ważne pytanie:

Kto w dwumeczu z Podbeskidziem pokazał, że jest warty gry w Tej drużynie ?
weź pod uwagę fakt że z tego dwumeczu 70% pierwszego sładu miało pewne miejsce a pozostali dostali szanse żeby się pokazać. I jak na przykład ta większość pokazywała ile daje drużynie chociaż w lidze, to pozostali jak Garguła czy Rios dostając szanse gry, wyszli na boisko jak by im się nie chciało, a powinni tyrać za trzech chcąc coś udowodnić trenerowi. Tak przynajmniej robi piłkarz z ambicjami.
Odpowiedz cytując