Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3857
Stary 01.05.2011, 19:22
skeba napisał(a):Wyświetl post
Garguła pokazał w meczach z Podbeskidziem, ze nie jest warty gry w tej drużynie. Nie grał kompletnie nic, ale Garguła > Boukhari
Skup się, bo zadam Ci ważne pytanie:

Kto w dwumeczu z Podbeskidziem pokazał, że jest warty gry w Tej drużynie ?
Odpowiedz cytując