skeba napisał(a):

|
Garguła pokazał w meczach z Podbeskidziem, ze nie jest warty gry w tej drużynie. Nie grał kompletnie nic, ale Garguła > Boukhari
|
Skup się, bo zadam Ci ważne pytanie:
Kto w dwumeczu z Podbeskidziem pokazał, że jest warty gry w Tej drużynie ?