Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10871
Stary 01.05.2011, 11:38
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Pisałem to już wcześniej, jego nalaeżało wypier z klubu już po pierwszej rundzie.
Branko sprawia wrażenia zawodnika który potrafi grać w piłkę, mianowicie potrafi ją przyjąć i prosto podać. Wrzutka też lepsza od podobno najlepszego obrońcy w lidze Rzezniczaka. Natomiast motorykę ma na poziomie gościa po 40 stce. Nie da się grać w będąc w takim stanie. Nie ma wytłumaczenia dla Maaskanta za wpuszczenie go na boisko.

Co do Żurawia, przez wzgląd na jego legendę niech go Maaskant już nie wpuszcza na boisko.
Branco w meczu z Górnikiem pokazał, że potrafi...nic nie potrafi!
Jego podania były w dużej części niecelne, dośrodkowanie też do dupy.
A piłkarze Górnika robili go jak dziecko...

Ten gość zwyczajnie się nie nadaje.
Odpowiedz cytując