Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11534
Stary 30.04.2011, 19:51
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Można się zgodzić, ale trzeba też powiedzieć, że Żuraw (i nie tylko, bo mnie zdecydowanie bardziej Sobolewski nie siedzi od kilku spotkań) powinien szanować kibiców. A czy ten szacunek pokazuje swoją grą, to możemy sobie samemu odpowiedzieć.
Brak formy to nie oznaka braku szacunku wobec kibiców, brak formy to brak formy.
Odpowiedz cytując