Sędzia napisał(a):

|
Można się zgodzić, ale trzeba też powiedzieć, że Żuraw (i nie tylko, bo mnie zdecydowanie bardziej Sobolewski nie siedzi od kilku spotkań) powinien szanować kibiców. A czy ten szacunek pokazuje swoją grą, to możemy sobie samemu odpowiedzieć.
|
Brak formy to nie oznaka braku szacunku wobec kibiców, brak formy to brak formy.