John1906 napisał(a):

|
Dodałbym do tego złe zmiany np. 60 min meczu przegrywamy 0:1 u siebie i zamiast ofensywnego zawodnika Maaskant wprowadza Siwakowa, gdzie należałoby wpuścić Riosa lub Gargułę. Druga sprawa dlaczego kolejny raz tak długo (do 80 min) czeka z wprowadzeniem drugiego napastnika.
|
poprawka - nie z "wprowadzeniem drugiego napastnika" tylko ze "zmianą napastnika". I to chyba problem