tofik napisał(a):

Który mod mi dał bana za słowo partacz ? Normalnie przewróciłem się z wrażenia.
W każdym razie ostrzeżenie dla was : nie piszcie w temacie meczowym prawdy o tym jak kto gra.
|
Nie wiem kto dał bana, natomiast Ty nie znasz znaczenia słów, które używasz.
Spartolił - o konkretnej sytuacji - ocena gry, czy jak tam wolisz "pisanie prawdy o tym jak kto gra"
Partacz - epitet, wyzwisko pod adresem piłkarza swojej drużyny.
GajowyDrwal napisał(a):

Dlaczego ktoś przedłużył mi bana o miesiąc? Powinien mi sie konczyc jakoś pod koniec kwietnia...
Piszę z konta kumpla - Konrad.
|
A może od razu miałeś bana do 26 maja 2011?, godz. 15:03? Może moderator uznał, że jednak trzeba przedłużyć odpoczynek z uwagi na inne okoliczności (np. recydywa)? Nie mamy obowiązku się tłumaczyć, a już na pewno nie publicznie.
Nie narażaj kolegi na bana za udostępnianie konta osobie zbanowanej, czyli de-facto podwójne konto.