Tobi1906 napisał(a):

Legia dzis wygra,to jest pewne.
Co do tego kto zagra w pucharach to dla Mnie lepiej zeby byla tam Legia niż znowu ziemniaki z Poznania.
Dlatego w PP kibicuję Legii
|
Dla nas chyba lepiej ,żeby puchar zdobył Lech , bo wtedy Legia w meczu z Jagiellonia bedzie walczyc , a takto sobie pojada na wycieczke do Bialegostoku
Zaglebie prowadzi z Lechem 1-0 , co uswiadamia mnie ,ze mamy naprawde przesrany terminarz w koncowce sezonu
