Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11469
Stary 29.04.2011, 21:14
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
Legia dzis wygra,to jest pewne.

Co do tego kto zagra w pucharach to dla Mnie lepiej zeby byla tam Legia niż znowu ziemniaki z Poznania.

Dlatego w PP kibicuję Legii
Dla nas chyba lepiej ,żeby puchar zdobył Lech , bo wtedy Legia w meczu z Jagiellonia bedzie walczyc , a takto sobie pojada na wycieczke do Bialegostoku

Zaglebie prowadzi z Lechem 1-0 , co uswiadamia mnie ,ze mamy naprawde przesrany terminarz w koncowce sezonu
Odpowiedz cytując