Emenems81 napisał(a):

|
Mecz póki co tragedia, ciężko w ogóle się zorientować kto o co gra :]
|
Bo tak jest że nie wiadomo.

Widzew może spaść jak i grać w pucharach

Legia to już wogóle zagadka

Widzew ma jakiś zakaz czy coś? Bo coś ich ani widać ani słychać.
Nic się nie dzieje. Aż się chce wyjść z kina
