Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11450
Stary 29.04.2011, 19:28
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Mecz póki co tragedia, ciężko w ogóle się zorientować kto o co gra :]
Bo tak jest że nie wiadomo. Widzew może spaść jak i grać w pucharach Legia to już wogóle zagadka Widzew ma jakiś zakaz czy coś? Bo coś ich ani widać ani słychać.
Nic się nie dzieje. Aż się chce wyjść z kina
Odpowiedz cytując