legion18 napisał(a):

|
Jeśli trener Maaskant z Wisłą da się przegonić Jadze, to rzeczywiście kapitalnie przygotował zespół do rozgrywek...
|
Zważywszy na to, że Maaskant objął drużynę w formie instant (tj. w proszku), z rozpieprzoną na atomy obroną oraz, że jak powiedział FraMat, po pierwszych paru kolejkach mało kto liczył w tym sezonie na więcej niż środek tabeli, to nawet ewentualne drugie miejsce będzie dużym sukcesem i tak - będzie świadczyć o dobrym przygotowaniu zespołu przez trenera (że nie wspomnę o poprawie jakości samej gry).