biziu25 napisał(a):

Ja też liczę na dobry występ Maćka, ale nie mogę jakoś sobie wyobrazić przyjęcia piłki przez niego w taki sposób żeby nie odskoczyła od niego na kilka metrów... totalny brak techniki w miejscu nie mówiąc już o technice w biegu...
Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mu to w zdobywaniu bramek dla Wisełki.
|
A widziałeś jak przyjął mocne podanie w polu karnym w meczu ze Śląskiem?
To nie jest kwestia braku techniki, facet jest bez formy, lata lecą i tyle...