|
Ja też liczę na dobry występ Maćka, ale nie mogę jakoś sobie wyobrazić przyjęcia piłki przez niego w taki sposób żeby nie odskoczyła od niego na kilka metrów... totalny brak techniki w miejscu nie mówiąc już o technice w biegu...
Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mu to w zdobywaniu bramek dla Wisełki.
|