westersyl napisał(a):

No tak Alves sam się ob kręcił, nie wiem co musi mieć za wyskok ale na pewno to trenował, do tego wyczul sprzyjające warunki wietrzne bo bez tego by mu się nie udało. Pepe ? On był tylko tłem dla aktoskiego wybryku Alvesa.
Zaznaczam że nie jestem fanem żadnej z drużyn. Czerwona dla gościa jak nic.
|
No niestety ironia ci się nie udała, bo tak rzeczywiście było:
http://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl6QE
Ewidentnie widać, że to 100% symulka. Inna sprawa, że za sam zamiar Pepe mógł dostać za coś takiego czerwoną kartkę...