Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.04.2011, 14:49
westersyl napisał(a):Wyświetl post
No tak Alves sam się ob kręcił, nie wiem co musi mieć za wyskok ale na pewno to trenował, do tego wyczul sprzyjające warunki wietrzne bo bez tego by mu się nie udało. Pepe ? On był tylko tłem dla aktoskiego wybryku Alvesa.

Zaznaczam że nie jestem fanem żadnej z drużyn. Czerwona dla gościa jak nic.
No niestety ironia ci się nie udała, bo tak rzeczywiście było:

http://www.youtube.com/watch?v=G2oRXFRl6QE

Ewidentnie widać, że to 100% symulka. Inna sprawa, że za sam zamiar Pepe mógł dostać za coś takiego czerwoną kartkę...
Odpowiedz cytując