Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 27.04.2011, 22:05
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
mało, dlatego ja uważam, że szkoleniem młodzieży powinni się zajmować trenerzy którzy mają o tym pojęcie, a nie z nasi eksperci, którzy coś tam kiedyś grali w piłkę nożną (z całym szacunkiem dla Tomasza Kulawika...)
Tomasz Kulawik to akurat powinien juz grac ukształtowanymi piłkarzami . Niestety w Polsce 22 lata to młody talent .

Wydaje mi się że gdyby sprowadzic dwóch mało znanych holenderskich trenerów TYLKO do szkolenia juniorów , to mielibyśmy z ich rocznej- dwuletniej pracy więcej pożytku niż z obecnych kilku sekcji piłkarskich , z których pewnie w przeciągu 5 lat trafi 2 piłkarzy do pierwszej drużyny ( jeśli wogóle )

Mam nadzieję że gdy kiedys ruszy akademia piłkarska i jeśli jeszcze Valckx będzie naszym dyrektorem to wprowadzi prawdziwe holenderskie wzorce w szkoleniu .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.04.2011 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując