JrQ- napisał(a):

|
mało, dlatego ja uważam, że szkoleniem młodzieży powinni się zajmować trenerzy którzy mają o tym pojęcie, a nie z nasi eksperci, którzy coś tam kiedyś grali w piłkę nożną (z całym szacunkiem dla Tomasza Kulawika...)
|
Tomasz Kulawik to akurat powinien juz grac ukształtowanymi piłkarzami . Niestety w Polsce 22 lata to młody talent .
Wydaje mi się że gdyby sprowadzic dwóch mało znanych holenderskich trenerów TYLKO do szkolenia juniorów , to mielibyśmy z ich rocznej- dwuletniej pracy więcej pożytku niż z obecnych kilku sekcji piłkarskich , z których pewnie w przeciągu 5 lat trafi 2 piłkarzy do pierwszej drużyny ( jeśli wogóle )
Mam nadzieję że gdy kiedys ruszy akademia piłkarska i jeśli jeszcze Valckx będzie naszym dyrektorem to wprowadzi prawdziwe holenderskie wzorce w szkoleniu .