piotrek06 napisał(a):

|
czy mógł by ktoś napisać ile lóż znajduje się na naszym stadionie i jak ta liczba wygląda na tle innych obiektów w Polsce( chodzi mi głównie o Wrocław, Gdańsk, POZnan*,legie)
|
U nas jest 25 skyboxów na zachodniej (w tym tzw. "prezydencka") i 9 na wschodniej. Czyli łącznie na Wiśle są
34 skyboxy.