kubus20 napisał(a):

|
Hej hej Nie wiecie jak sie ma sytuacja z biletami na górnika? sprzedaja sie dobrze? bedzie mozna kupic przed meczem? jak myslicie? na D i F? Pozdrawiam
|
Nie posiadamy takiej informacji, jak sprzedają się bilety, dziś popołudniu zakupiłem jeszcze na sektor G, więc myślę, że spokojnie kupisz przed meczem na narożniki. Oczywiście nie mówię, że na 100%, ale szanse na pewno są.
Póki co nie pojawiała się też żadna oficjalna informacja na temat braku biletów na któryś z sektorów, więc śledzić też oficjalną stronę.