Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 27.04.2011, 16:33
Hej hej Nie wiecie jak sie ma sytuacja z biletami na górnika? sprzedaja sie dobrze? bedzie mozna kupic przed meczem? jak myslicie? na D i F? Pozdrawiam
Odpowiedz cytując