Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
4649
27.04.2011, 16:33
Hej hej Nie wiecie jak sie ma sytuacja z biletami na górnika? sprzedaja sie dobrze? bedzie mozna kupic przed meczem? jak myslicie? na D i F? Pozdrawiam
kubus20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubus20
Znajdź inne posty napisane przez kubus20