prezes85 napisał(a):

wystarczyło sie cofnąć pod pole karne
jestem pewien ze ten prawy pomocnik zaglebia by zle podał i zwolnil by akcje jak to sie dzieje w naszej lidze
zrozumcie ze slask to nie barcelona
|
Gdyby się cofali biegnąc przodem do naszej bramki - Śląsk poszedłby środkiem.
Gdyby się cofali biegnąc tyłem do naszej bramki - piłkarze Śląska albo by ich wyprzedzili i byłaby czwórka na Pareikę.
Poza tym... Jaki pomocnik Zagłębia?
Taktyka, jaką obrali Cikos i Paljić była najlepsza.