Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3723
Stary 24.04.2011, 07:42
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
wystarczyło sie cofnąć pod pole karne
jestem pewien ze ten prawy pomocnik zaglebia by zle podał i zwolnil by akcje jak to sie dzieje w naszej lidze
zrozumcie ze slask to nie barcelona
Gdyby się cofali biegnąc przodem do naszej bramki - Śląsk poszedłby środkiem.
Gdyby się cofali biegnąc tyłem do naszej bramki - piłkarze Śląska albo by ich wyprzedzili i byłaby czwórka na Pareikę.

Poza tym... Jaki pomocnik Zagłębia?

Taktyka, jaką obrali Cikos i Paljić była najlepsza.
Odpowiedz cytując