aNouc napisał(a):

|
Bo ITI ma więcej rozumu niż Wojciechowski, teraz można kozaczyć i mówić że Polonia ma wyniki, ale dobrze wiemy że tak na prawdę Wojciechowski był pośmiewiskiem także poza granicami kraju i tym samym też Polonia..
|
No, to teraz mnie uspokoiłeś. ...., że Legia gra największą chujnię za mojego życia i po raz pierwszy od 10 lat może być za KSP, a po raz pierwszy od 20 poza pierwszą piątką.
Najważniejsze, że są cierpliwi i nie robią przypału za granicą mojemu klubowi (tak jakby kogokolwiek za granicą interesowała nasza śmieszna liga). Tak jak robi to Wojciechowski, który WYMAGA (chociaż nie odpowiada mi jego forma ekspresji to jednak sam kierunek jak najbardziej - to jest przyklad choroby naszej pilki: facet wymaga, wiec jest wariatem).
Dzięki
P.S. Tylko jest jedna lipa. Robią mojemu klubowi największy przypał w Polsce od niepamiętnych czasów.