Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11318
Stary 23.04.2011, 20:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a mnie w tej lidze najbardziej zaskakuje cierpliwość ITI . Wojciechowski zwolnił by Skorże po 4 kolejkach , ITI trzyma go do 23 .
Bo ITI ma więcej rozumu niż Wojciechowski, teraz można kozaczyć i mówić że Polonia ma wyniki, ale dobrze wiemy że tak na prawdę Wojciechowski był pośmiewiskiem także poza granicami kraju i tym samym też Polonia. Zmieniał, wyrzucił, zwalniał, nakazywał.. aż w końcu mu się przyfarciło.
Zmiana trenera n już nic nie zmieni. Trzeba dograć do końca i wymienić pół składu bo problem leży przede wszystkim w piłkarzach. Poza tym nikogo wolnego z Polski nie ma, a zagranicznego z miejsca się nie znajdzie, chyba że laika. Do końca jeszcze daleka droga i Legia wcale nie jest na straconej drodze. Ścisk jest niesamowity, Polonia wygrywając dzisiaj mecz przeskoczyła z bodaj 11 na 4 miejsce. I to w przeciągu jednego meczu!
Zresztą nie od dziś wiadomo że Walter to kibic Wisły

na Legii zadziałał instynkt czysto marketingowy po wybudowaniu nowego stadionu. Pościągano za grube miliony piłkarzy, wywiesili bannery po całej Warszawie, rozegrali mecz z Arsenalem, który się podłożył i ponad 100 tyś wykupionych Kart Kibica pękło. O to chodziło, tak by zapełnić zawczasu stadion.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.04.2011 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując