Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11313
Stary 23.04.2011, 20:22
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Tego akurat nikt wiedzieć nie może. Legia na tą chwilę ma po prostu piłkarzy gorszych niż my mieliśmy za Skorży. Maciek w Krakowie bądź co bądź zrobił dobrą robotę (2 MP) ale puchary całkowicie zawalił, zresztą nie on jeden. Dla mnie to spoko gość i zawsze będę go darzył szacunkiem. Może chciał w Legii osiągnąć sukcesy za bardzo (mówił, że praca w Legii to jego marzenie) a jak się czegoś chce za bardzo to nie wychodzi

(...)
No moim zdaniem też zaliczylibyśmy 5 porażek z rzędu, a może nawet więcej. I zamiast MP przegranego w przedostatniej kolejce, mielibyśmy 7-8 miejsce. Po prostu zadziałał efekt miotły, choć Kasperczak to kiepski trener.

Nie zgadzam się też, że Legia ma gorszych piłkarzy niż my wtedy. Legia po prostu nie ma drużyny, ale kilku grajków jest naprawdę niezłych. Zmiana trenera - choćby na Ryśka Tarasiewicza - dałoby efekty w postaci kilku punktów więcej w ostatnich 6 meczach. Tego jestem pewien.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując