Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11304
Stary 23.04.2011, 20:02
flamengista napisał(a):Wyświetl post
BTW: jeśli ktoś ma wątpliwości, jak wyglądałaby gra Wisły w rundzie wiosennej zeszłego sezonu, gdyby Skorży nie zwolniono - to ma teraz odpowiedź.
Tego akurat nikt wiedzieć nie może. Legia na tą chwilę ma po prostu piłkarzy gorszych niż my mieliśmy za Skorży. Maciek w Krakowie bądź co bądź zrobił dobrą robotę (2 MP) ale puchary całkowicie zawalił, zresztą nie on jeden. Dla mnie to spoko gość i zawsze będę go darzył szacunkiem. Może chciał w Legii osiągnąć sukcesy za bardzo (mówił, że praca w Legii to jego marzenie) a jak się czegoś chce za bardzo to nie wychodzi

I Wy się baliście Lecha? To forum nie przestanie mnie rozbawiać.
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 23.04.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując