Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21722
Stary 23.04.2011, 13:13
ZwrABG napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś czemu będą zamykac ulice Kościuszki bo widziałem znaki że będzie objazd.
Zapewne dlatego że jest Lany Poniedziałek,co roku tam tak jest Emaus,stragany itp.
Odpowiedz cytując