prezes85 napisał(a):

|
Nie wiem co wy chcecie od Garguły? Przynajmniej jest kogo wpuścić na zmianę.
|
Niczego, pomijając fakt, że ma chyba najwyższy po Jaliensie kontrakt w klubie, a gra na poziomie MESA. Po Żurawskim najgorszy piłkarz tego sezonu w Wiśle.
Cytat:
Zawodnicy do klubu:
lewy obrońca
prawy obrońca
ofensywny środkowy pomocnik ( drugi Melikson)
skrzydłowy
napastnik
|
Drugi Melikson raczej nie przyjdzie, bardziej by się przydał drugi Jirsak, oczywiscie przewyższający umiejętnościami Czecha. Czyli pomocnik łączący cechy ofensywnego i defensywnego, grający między DPŚ, a rozgrywającym.