Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44163
Stary 23.04.2011, 10:02
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co wy chcecie od Garguły? Przynajmniej jest kogo wpuścić na zmianę.
Niczego, pomijając fakt, że ma chyba najwyższy po Jaliensie kontrakt w klubie, a gra na poziomie MESA. Po Żurawskim najgorszy piłkarz tego sezonu w Wiśle.
Cytat:
Zawodnicy do klubu:
lewy obrońca
prawy obrońca
ofensywny środkowy pomocnik ( drugi Melikson)
skrzydłowy
napastnik
Drugi Melikson raczej nie przyjdzie, bardziej by się przydał drugi Jirsak, oczywiscie przewyższający umiejętnościami Czecha. Czyli pomocnik łączący cechy ofensywnego i defensywnego, grający między DPŚ, a rozgrywającym.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując