krzysztofff napisał(a):

|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html ja bym go wzial na miesiac jako zmiennika dla Genkowa...mecz we wroclawiu pokazal ze nie mamy nawet cwierc zawodnika na te pozycje..gdyby tak okazalo sie ze np odpukac bulgar dozna jakiejs kontuzji i nie zagra miesiac tytul mozna by wpisac miedzy bajki...
|
drwali to my mamy, nie wiem po co nam większa ilość

?
AYALA napisał(a):

miał bdb sezon 2 lata temu, ostatni lekki dołek ale widać że teraz się odradza, można brać w pakiecie z Tavaresem(12 bramek, 13 asyst) - ciekawy jestem jakby się z Genkovem sprawował