Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 22.04.2011, 13:56
martonas napisał(a):Wyświetl post
Ja to bym się obawiał tych drużyn, gdyby nie ich trenerzy, bo Macius i Bakero są gwarantami tego że i Legia i Lech jeszcze punkty potracą, a 9 punktów na 7 kolejek to jest bardzo dużo.
Z "Maciusia" i Bakero pośmieje się gdy będzie pewny mistrz, teraz wolę się nie wychylać by potem niepotrzebnie świecić oczkami i był obiektem kpin ze strony "Maciusia" i Bakero.



Do zobaczenia po sezonie
Odpowiedz cytując