Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3679
Stary 21.04.2011, 21:27
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
W kwestii oceny pracy trenera.

Indywidualnie widać, że niektórzy grają z czasem lepiej. Fizycznie i motorycznie też jest wszystko w porządku. Jako zespól wygląda to czasami tragicznie.

Pytanie jest więc następujące, czy nasi piłkarze są niereformowalni, czy może Maaskant nie wie co z nimi zrobić...
Ostatnie dwa mecze wreszcie zaczyna to wyglądać jak trzeba. Paradoksalnie dziś zakończony porażką, ale gra czasami zaczyna przypominać tą z czasów wczesnego Smudy czy Kasperczaka. Problem jest w tym, że niektórzy wykonawcy są słabsi. Oby tylko udoskonalać to co zobaczyliśmy z Bełchatowem i Śląskiem, a będzie dobrze.
Odpowiedz cytując