ziz99 napisał(a):

W kwestii oceny pracy trenera.
Indywidualnie widać, że niektórzy grają z czasem lepiej. Fizycznie i motorycznie też jest wszystko w porządku. Jako zespól wygląda to czasami tragicznie.
Pytanie jest więc następujące, czy nasi piłkarze są niereformowalni, czy może Maaskant nie wie co z nimi zrobić...
|
Ostatnie dwa mecze wreszcie zaczyna to wyglądać jak trzeba. Paradoksalnie dziś zakończony porażką, ale gra czasami zaczyna przypominać tą z czasów wczesnego Smudy czy Kasperczaka. Problem jest w tym, że niektórzy wykonawcy są słabsi. Oby tylko udoskonalać to co zobaczyliśmy z Bełchatowem i Śląskiem, a będzie dobrze.