Mareq napisał(a):

57 dośrodkowań , brawo , brawo !
Wynik z jesieni poprawiony.
Stary polski lis pokazał gdzie ma holenderską myśl szkoleniową i to dwa razy.
Na przyszłość polecamy wyciąganie wniosków.
Jak dla mnie za ten mecz Maaskant ma minusa(pierwszego) .
Szacun dla Oresta Lenczyka.
|
Maaskant powinien zaskoczyć taktycznie Lenczyka i ustawić zespół na grę z kontry. I nie pozwolić więcej niż jednemu zawodnikowi połowy, co najmniej do momentu w którym 5 zawodników Śląska będzie w ataku. Ciekawe jak by to wtedy wyglądało.